Buty Zimowe Solden Lady

Numer katalogowy: 
7774
Wysokość buta: 
20cm
Waga: 
750g
Temperatura komfortu: 
-25°C
Orientacyjna cena detaliczna (z VAT): 
459 zł
Kolekcja: 
Rozmiar: 
36 - 42
Materiał zewnętrzny: 
Skóra welurowa / Mesh
Wyściółka: 
Sztuczne futro
Thermo
Wyjmowalny botek wewnętrzny
Wkładka: 
Wkładka futrzana
Podeszwa: 
profilowana podeszwa z gumową wkładką
Kolor: 
Brown

Firma Meindl dzięki pasji oraz doświadczeniu, które sięga już ponad 300 lat tworzy specjalistyczne obuwie, które może być używane w różnych warunkach nawet tych bardzo ekstremalnych. Obuwie Miendl doskonale nadaje się do profesjonalnych wypraw na wysokim śniegu jak i również do codziennych spacerów zimowych.

Wysokiej klasy, funkcjonalne buty Meindl Solden idealnie sprawdzą się zarówno podczas wypraw w bardzo zimnym, arktycznym klimacie jak i podczas długich spacerów zimowych. Wyjątkowe i bardzo ciepłe buty, które zapewniają komfort cieplny nawet podczas trudnych warunków pogodowych w bardzo niskich temperaturach nawet do – 25°C.

Model butów Meindl Solden został wykonany z wysokiej jakości skóry cielęcej. Buty posiadają wyściółkę w postaci wyjmowanego botka filcowego, który z łatwością można wyjąć w celu osuszeniu bądź wyczyszczenia. Wkładka butów Miendl została zrobiona ze sztucznego futra. Dodatkowo buty zostały wyposażone w wysokie ogumowanie, które zapewnia bardzo dobrą wodoodporność oraz doskonale chroni palce przed uderzeniami a buty przed otarciami i zniszczeniem.

Profilowana podeszwa zapewnia bardzo dobrą przyczepność. Gwarantuje, że będziemy się czuć pewnie i bezpiecznie nawet na śliskich i gładkich powierzchniach. Wysoce elastyczna podeszwa idealnie sprawdzi się również na nierównym terenie. Wysokie buty Meindl Solden zostały wyposażone w szybki system wiązania, który zapewnia bardzo dobre dopasowanie butów.

Buty Meindl