Aktualności

Meindl partnerem Outdoor First Aid Przygoda 2018

Niezwykle miło nam poinformować, iż marka Meindl została oficjalnym partnerem OFA Przygoda 2018 czyli pierwszego w Polsce, ekstrekamlnego szkolenia z pierwszej pomocy! Podobnie jak w latach ubiegłych impreza odbędzie w Borym Sulinowie w dniach 4-6 maja. 

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu 2018!

Dni Meindl'a 2018 w sklepach Tuttu!

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów Tuttu w Gdańsku w dniach 15 - 17 marzec, Katowicach w dniach 22 - 24 marzec oraz Poznaniu w dniach 29 - 31 marzec. Na miejscu czeka na Was szeroki wybór kolekcji butów w ekstra cenach, gratisy oraz spotkania z ekspertami marki Meindl!

Do zobaczenia na miejscu!

 

Military Ski Patrol 2018

W dniach 5-9 marca 2018 roku odbyła się kolejna edycja zawodów z cyklu "Military Ski Patrol" organizowana, jak co roku, przez Sekcje Szkoleń Wysokogórskich Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu przy współpracy z Jednostką Wojskową Komandosów z Lublińca, Ośrodkiem Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu oraz Karkonoską Grupą GOPR. Oczywiści pojawiliśmy się tam z naszym stoiskiem oraz kolekcją butów Meindl!

Meindl partnerem VIII Festiwalu Górskiego Wondół Challenge

W pierwszy weekend marca odbyła się już VIII edycja znanego Festiwalu Górskiego Wondół Challenge na terenie rolego Gniazda w Szczyrku. Wśród zaproszonych gości pojawili się m. in. doskonale znani Simone Moro, Janusz Majer, Piotr Hercog czy Aleksander Doba. Impreza organizowana jest przez Beskidzką Grupę GOPR oraz Fundację Radan a nas oczywiście nie mogło tam zabraknąć!

Meindl partnerem VI Marszu Generała Nila

We wrześniu 2017 roku odbyła się już VI edycja ekstremalnego marszu nocnego "ŚLADAMI GEN. NILA – OD ZMIERZCHU DO ŚWITU" organizowanego przez Jednostkę Wojskową NIL oraz Wojskowe Stowarzyszenie „Kultura – Turystyka- Obronność”. Nie mogło nas tam zabraknąć z militarną kolekcją butów Meindl!

 

Meindl partnerem Biegu Morskiego Komandosa VIII

Jak co roku Meindl miał niezwykłą przyjemność być partnerem już VIII edycji Biegu Morskiego Komandosa. Ten jeden z najtrudniejszych biegów przeszkodowych w Polsce odbył się w upalne sierpniowe dni w Gdyni. Oczywiście cała impreza miała miejsce na terenie ogromnego, świetnie przygotowanego Adventure Parku Kolibki. Uczestnicy biegu musieli zmagać się nie tylko z upałem, ale także z wieloma trudnościami porozmieszczanymi na trasie. Najtwardsi z zawodników mieli do pokonania aż 21 km w pełnym umundurowaniu!

MEINDL JORASSE GTX – MOJE BUTY NA KAZBEK (I ZIMOWE TATRY)

Gdy tylko dostałam zaproszenie do udziału w letniej wyprawie na Kazbek, wiedziałam, że od wyboru nomen omen zimowych butów już się nie wywinę.

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu

Dni Meindl'a w sklepach Tuttu!

Zapraszamy do odwiedzenia sklepów Tuttu w Gdańsku w dniach 16 - 19 marzec, Poznaniu w dniach 23 - 26 marzec oraz Katowicach w dniach 30 marzec – 1 kwietnia. Na miejscu szeroki wybór kolekcji, ekstra rabaty, gratisy oraz spotkania z ekspertami marki Meindl!

Zapraszamy!

 

Strony

Buty Meindl